Pristupačnost
Pristupačnosti

Prethodni članak
REZULTATI UPISA

Sljedeći članak
Završna priredba predškolaca, generacija 2023/2024

0995371313 info@djecjivrticvis.hr
pon-pet 6:30-16

Izlet na Biševo

/

U utorak 28. svibnja naši predškolci “Pčelice” i odgojna skupina “Ptičice” proveli su dan na otoku Biševu. U pratnji stručnjaka iz Geoparka Viški arhipelag obišli smo nekoliko lokacija.

Posjetili smo Modru špilju koja je geomorfološki spomenik prirode, a nakon toga se proveli Centrom za posjetitelje Modra špilja-Biševo koja sadrži izložbene i edukativne sadržaje vezane za geologiju, floru i faunu ovog otoka.

Nakon ručka u restoranu koji je u sklopu Centra, prošetali smo dijelom Geostaze Biševo i zaputili se natrag u Komižu.

Pratilo nas je lijepo vrijeme, a dan prepun doživljaja i novih iskustava djeca će sigurno pamtiti još dugo. Veliko hvala Geoparku Viški arhipelag i Nautičkom centru Komiža koji su nam omogućili ovakav izlet. Posebna zahvala i roditeljima koji su pomogli da izlet protekne sigurno i bezbrižno.


Još objava ove autorice: