Pristupačnost
Pristupačnosti

Prethodni članak
Izlet na Biševo

Sljedeći članak
Treba li dijete godišnji odmor?

0995371313 info@djecjivrticvis.hr
pon-pet 6:30-16

Završna priredba predškolaca, generacija 2023/2024

/

U srijedu 19. lipnja u prostorijama DV Vis, održana je završna priredba naših dragih “Pčelica“. Nakon mnogo veselih dana provedenih u vrtiću, predškolce na jesen čeka jedno novo i uzbudljivo životno  poglavlje – polazak u školu!

Predškolci su pred obitelji i prijateljima izveli kratak prigodni program koji su sa svojim odgojiteljicama uvježbali s puno truda i ljubavi. Prigodnim pjesmicama i recitacijama zahvalili su se za sretne vrtićke dane, pepune smijeha, veselja i igre.

Od djece su se oprostile i njihove odgojiteljice Daniela Karuza i Vesna Roki podijelivši predškolcima diplome i kapice, a potekla je i poneka suzica.

Predškolci su se zatim natjecali u igrama bez granica, koje su bile napete do samoga kraja!

Našim dragim „Pčelicama“ želimo svu sreću u nadolazećim školskim danima i daljnjim životnim izazovima, iznimna nam je čast što smo bile dio malog, ali veoma važnog dijela vašeg životnog puta. Nadamo se da nas nećete tako brzo zaboraviti! 😊

Vaše tete iz Dječjeg vrtića Vis! <3